Īpašie.
Jānis Rokpelnis, Elija Kapicka, Ruta Štelmahere, Agnese Krivade

Atbalstītāji:
Randoms, Radio1, Latviešu Radio, Radio QBS, Excelsio, I'm, SL Nami grupa & Loģistika, Jēkabpils Neatkarīgā kristīgā draudze

Ziņas. Es informēju par norisēm.
Fanu runas. Nezinu vai tas ir realizējams, ka varu atbildēt kādiem.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

                       

                        

                       

  

sākumlapa

Sveicināti mūsu mājas lapā

Zemes Mala.

“Zemes mala” ir muzikāls projekts. Idejas pamatā ir vairāku mūziķu ekspresija, kas nav baudāma kā fona saturs, sasitot putojošos alus kausus. Klausoties “Zemes malu”, nesanāk arī atpūsties – jādomā līdzi! Šī grupa var pat riebties, jo ieurbjas līdz riebumam... bet var arī atspirdzināt, jo pareizi jautājumi vēlāk pārtop labās atbildēs. Kas ir tas īpašais un atšķirīgais? Tas ir skats no Zemes Malas!

Grupa Zemes Mala.

Vienīgais pastāvīgais grupas dalībnieks un centrs ir   Mareks Sarnovskis. Viņš ir dziesmu un dominējošais tekstu autors, savos projektos iesaista dažādus māksliniekus un mūziķus... kopš muzikālo kopdarbu sākuma 2000. gadā ir bijuši dažādi sastāvi un nosaukumi...
Svarīgs punkts ir 2008. gadā izdotais studijas albūms - Ģeometrija. Tas ir grupas pirmais kopdarbs ar mērķi iziet ārpus šaurās, tikai mākslinieku savstarpējās sadarbības, aprites. Velāk sekoja vairāki albūma prezentācijas koncerti un veiksmīgas "dzīvās uzstāšanās".

Mikus Ulmanis  (ģitāra)
Andris Ungurs  (bass)
Mareks Sarnovskis  (ģitāra)
Valdis Metlāns  (bungas)

“Jau no 2000. gada Zemes Mala (arī nosaukumi sākumā bija dažādi) dažādās izteiksmes formās un sastāvu formātos mēģināja saprast sevi. Neviena projekta variācija nebija slikta. Taču šobrīd tikai šis albūms raksturo īsto un autentisko Zemes Malas mūziķu kombināciju.
Grupa spēlē ģitārroku. Lakoniska muzikālā pieeja bez liekvārdības un liekiem pušķojumiem. Tas spilgti atspoguļojas visās 12 albūma kompozīcijās.
Mūzikas un tekstu autors ir grupas solists Mareks Sarnovskis. Vairākas albūma dziesmas ir komponētas uz dzejnieku Rutas Štelmaheres, Agneses Krivades un Jāņa Rokpeļņa dzejas...”
Mūzikas veikals “Randoms”

"If you don’t want to be a square, consider picking up a copy of Ģeometrija, the debut album by Zemes Mala released at the end of January that for some reason just in recent weeks has gotten notice in Latvian media" ...
Andris Straumanis editor of Latvians Online

© 2009 www.zemesMALA.com