sākumlapa
08.12.2010.
Esmu mūziķis, kurš Ziemassvētku laiku absolūti neizmanto.
Tas ir īpašs laiks māksliniekiem, jo varētu būt gana ekonomiski pievilcīgs sava tematiskā potenciāla dēļ. Neba nu gan tas nozīmētu kaut ko negatīvu. Visu cieņu visiem sniegota romantisma un vieglas pasakainības fona cienītājiem. Teikšu pat vairāk, šis patiesais cilvēks ar Ziemassvētku fīlinga pilnu sirdi man ir simpātisks. Taču, tas pragmatiskais un racionālais (lai neteiktu komerciālais) kopsaucējs tik ļoti caurvij šos svētkus, ka pat nekādas ar Labestību un pseido gaŗīgumu pārpildītās akcijas, to nespēj nomaskēt. Tas, protams, nav nāvīgi it nevienam. Un tomēr jāatzīst, ka tieši tāpēc, ar savu mūziku Ziemassvētku laikam, esmu bīstams, neadekvāti skaļš un nesaudzīgs, maigi sakot. Tāpēc savu klausītāju uzrunāšu tikai 2011. 
gadā. Tagad pie mums uz Zemes Malas lēni snieg, ir karsta tēja, draugu sarunas, kamīns un dziļa pateicība.
Esmu pārliecināts, ka Ziemassvētki pretēji "psihiski nelīdzsvarotam došanas sindromam" ir īstais laiks saņemt, lai visu gadu var dot. Un ne jau no cilvēka saņemtais ir tas, ko ilgam mūžam pietiks līdzdalīt.=

Tikko atgriezos savā viesnīcas numurā... nereāli piekusu no anglenes, jo valodā aklimatizējos parasti tikai otrajā dienā.
Esmu Lifetime Education in Prison konferencē. Analītiski informatīvs raksturs par projektiem, kas realizēti un vēl nākotnē būs.
Tādēļ mūzika pagaidām apsegta kā kombis zem čehola. Tomēr idejas rosās un pie tam angliski. Moška vajadzēs kaut ko piefiksēt... būs jāpaprasa seksīgajām viesmīlēm akustene...
Budapešta,
21:05 / 23.02.2010.
   
© 2009 www.zemesMALA.com